Zalety Szkoły Podstawowej Edukacja

Niezaprzeczalną atrakcją Szkoły Podstawowej Edukacja jest jej położenie w pięknym otoczeniu natury. Wybraliśmy na naszą siedzibę wyjątkowe miejsce, które choć znajduje się nieopodal miejskiej dżungli jest prawdziwą oazą spokoju, otoczoną malowniczym rozlewiskiem rzeki Oławy.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania bazujący na zdobyczach nowoczesnej nauki oraz kształcenie w duchu tolerancji i szacunku dla rożnych narodowości i kultur.

11 powodów, dla których warto wybrać Szkołę Podstawową Edukacja:

1. Mało liczne klasy, które zapewniają optymalne warunki do nauki, w atmosferze szacunku i życzliwości.
  2. W naszej szkole wszystkie dzieci uczą się na pierwsza zamianę.
  3. Szkoła w pełni przystosowana do potrzeb uczniów z niepełnosprawnością ruchową.
  4. Wysoki poziom nauczania i wykwalifikowana kadra pedagogiczna.
  5. Od klasy I codzienne lekcje z j. angielskiego oraz 2 razy w tygodniu z j. niemieckiego, 4 godziny w-f w tym basen.
  6. Zapewniamy bezpieczeństwo i opiekę przez cały czas pobytu dziecka w szkole (w tym: opiekę w świetlicy dla wszystkich dzieci w godzinach 7.00-17.00).
  7. Propagujemy zdrowy tryb życia – profesjonalnie prowadzone zajęcia z wychowania fizycznego, zdrowe posiłki.
  8. Indywidualizujemy proces nauczania, wspieramy i rozwijamy talenty, pomagamy w razie trudności w ramach obowiązkowych zajęć dydaktycznych oraz wybranych zajęć pozalekcyjnych.
  9. Oferujemy wsparcie  psychologiczno-pedagogiczne.
  10. Proponujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych.
  11. Organizujemy np. wyjścia do kina, teatru, na zawody sportowe, do zoo oraz wyjazdy na „zielone szkoły”.

Dla rodziców naszych uczniów przygotowaliśmy bezpłatny, duży i wygodny parking, który będzie dużym udogodnieniem dla wszystkich zmotoryzowanych. Dodatkowo w odległości 100 metrów od SP Edukacja znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Dodatkowy atut to nowocześnie wyposażone, nowe sale dydaktyczne oraz doświadczona kadra pedagogiczna.