Ostatni dzień nauki był dla uczniów klasy 3a wyjątkowym i pełnym emocji momentem. Wraz z wychowawcą wybrali się nad rzekę Oławę, gdzie podczas swojej ostatniej wycieczki klasowej zasadzili magnolię.
To symbol wspólnie spędzonych lat, zdobytej wiedzy, przyjaźni i pięknych wspomnień, które pozostaną z nimi na długo. Nie zabrakło radości, rozmów i chwil refleksji, a samo sadzenie drzewa stało się także cenną lekcją w praktyce.
Życzymy naszym trzecioklasistom, aby – podobnie jak posadzona magnolia – rozwijali swoje pasje i talenty, pięknie kwitli oraz z odwagą realizowali swoje marzenia na kolejnych etapach edukacyjnej drogi.











