Rekrutacja trwa przez cały rok, zapisz się już dziś!

Zapraszamy do zapisów w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Edukacja” przez cały rok, również w trakcie semestru. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do rezerwacji miejsc dla swoich dzieci zarówno w zerówce (oddziale przedszkolnym), jak i w klasach od pierwszej do ósmej.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o przesłanie formularza zapisów z odpowiednim wyprzedzeniem, szczególnie podczas rekrutacji wrześniowej. Decyduje wtedy zasada pierwszeństwa, gdzie priorytet mają osoby, które podpiszą umowę i dokonają opłaty administracyjnej.

Zapisy krok po kroku

Zapisz swoje dziecko

...lub zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą:

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA (Prywatność, Warunki)

Opłaty za naukę w Edukacji

Czesne: 980 zł / msc

Płatne przez cały rok kalendarzowy.

Opłata administracyjna: 800 zł

Płatne jednorazowo.

Wyżywienie

Płatne firmie zewnętrznej.

Oferowane zniżki

W ramach Grupy Edukacja, do której należą: Przedszkole i żłobek „Bajkowa Przystań”, Szkoła Podstawowa „Edukacja” oraz Liceum Ogólnokształcące „Edukacja” został wprowadzony program zniżkowy „W Grupie taniej”. Obejmuje on 3 rodzaje zniżek dla naszych klientów.

• zniżka lojalnościowa–  w wysokości 10% – na czesne przez całą edukację w podmiocie, przyznawana za kontynuację nauki na kolejnym etapie edukacyjnym
    • zniżka rodzinna– w wysokości 10% – na czesne przez całą edukację w podmiocie, przyznawana na edukację drugiego i kolejnego dziecka
    • zniżka za polecenie– w wysokości 50% dla osoby polecającej i 30% dla osoby polecanej – przyznawana na jedno miesięczne czesne

Szczegóły i regulamin programu zniżkowego dostępne na stronie: https://grupaedukacja.com/program-znizkowy-w-grupie-taniej/

Szczegóły dotyczące rekrutacji są dostępne w statucie szkoły, dostępnym w zakładce „Dokumenty”. Do zobaczenia w Edukacji!