Rekrutacja 2021/22 - Szkoła Podstawowa "Edukacja" Wrocław

Rekrutacja na obecny i następny rok szkolny

Rekrutacja trwa przez cały rok, zapisz się już dziś!

Obecnie trwa rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Edukacja”. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do rezerwacji miejsc w oddziale przedszkolnym (zerówce) oraz klasach od pierwszej do ósmej. Rekrutujemy również podczas trwającego roku szkolnego. Ze względu na specyfikę szkoły (niewielkie klasy) liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o kontakt (lub wysłanie podania) z odpowiednim wyprzedzeniem w celu zagwarantowania nauki dziecka w naszej szkole. Wzór podania jest dostępny po kliknięciu przycisku w dolnej części strony.

Rekrutacja w trzech prostych krokach

  1. Zapoznanie z ofertą – dokładnie zapoznaj się z naszą ofertą i w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – służymy pomocą. Dane kontaktowe są dostępne w zakładce „Kontakt”.
  2. Złożenie podania – prześlij elektronicznie lub złóż w sekretariacie szkoły wypełnione podanie (do pobrania poniżej).
  3. Finalizacja – zostaje tylko złożenie kompletu dokumentów, ocena gotowości szkolnej oraz umowa ze szkołą.

Opłaty

Opłata wpisowa wynosi 800 zł, a miesięczne czesne to 850 zł płatne przez cały rok kalendarzowy. W przypadku uczęszczania do szkoły rodzeństwa – drugie i kolejne dziecko otrzymuje zniżkę 15% w miesięcznym czesnym. W ramach czesnego zapewniamy naukę języka angielskiego w wymiarze 5 godzin tygodniowo, 2 godziny niemieckiego w wymiarze 2 godzin (od klasy pierwszej), basen (już od zerówki) raz w tygodniu, zwiększoną liczbę godzin matematyki oraz opiekę w świetlicy dla wszystkich dzieci w godzinach 7:00-17:00. Za dodatkową opłatą możliwe jest zapewnienie wyżywienia na terenie budynku szkoły.

W ramach Grupy Edukacja, do której należy nasza szkoła został wprowadzony program zniżkowy „W Grupie taniej” obejmujący 3 rodzaje zniżek dla naszych klientów. Szczegóły są dostępne na stronie: https://grupaedukacja.com/program-znizkowy-w-grupie-taniej/

Jesteś gotowy/a, aby do nas dołączyć?


 …lub zostaw dane – skontaktujemy się z Tobą!


    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA (Prywatność, Warunki)