Rekrutacja - Szkoła Podstawowa "Edukacja" Wrocław

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Obecnie trwa rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Edukacja”. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do rezerwacji miejsc w oddziale przedszkolnym (zerówce) oraz klasach od pierwszej do siódmej. Ze względu na specyfikę szkoły (niewielkie klasy) liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o kontakt (lub wysłanie podania) z odpowiednim wyprzedzeniem w celu zagwarantowania nauki dziecka w naszej szkole. Wzór podania jest dostępny po kliknięciu przycisku w dolnej części strony.

Rekrutacja w trzech prostych krokach

1. Zapoznanie z ofertą – dokładnie zapoznaj się z naszą ofertą i w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – służymy pomocą. Dane kontaktowe są dostępne w zakładce „Kontakt”.
  2. Złożenie podania – prześlij elektronicznie lub złóż w sekretariacie szkoły wypełnione podanie (do pobrania poniżej).
  3. Finalizacja – zostaje tylko złożenie kompletu dokumentów, ocena gotowości szkolnej oraz umowa ze szkołą.

Opłaty

Opłata wpisowa wynosi 800 zł, a miesięczne czesne to 790 zł płatne przez cały rok kalendarzowy. W przypadku uczęszczania do szkoły rodzeństwa – drugie i kolejne dziecko otrzymuje zniżkę 30% w miesięcznym czesnym. W ramach czesnego zapewniamy codzienną naukę języka angielskiego, basen raz w tygodniu oraz opiekę w świetlicy dla wszystkich dzieci w godzinach 7.00-17.00.

Jesteś gotowy/a, aby do nas dołączyć?

Kliknij tutaj, aby pobrać dokument podania…

…lub zostaw dane – oddzwonimy!