Dzień chłopaka i wybory do samorządu

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka , który każda klasa świętowała w nieco inny sposób. Niektórzy uczniowie wręczali sobie prezenty , inni spędzali ten czas wspólnie, grając w różne gry , a także zajadając się specjalnie przygotowanymi na tę okazję przekąskami . Był to dzień pełen radości, uśmiechów i integracji !
Z okazji Dnia Chłopaka chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim chłopakom – dużo zdrowia, sukcesów w nauce  i spełnienia marzeń !
Ponadto, dzisiaj odbyły się również wybory do samorządu szkolnego . W głosowaniu wzięła udział cała społeczność szkolna – uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja . Trzymamy kciuki  za wszystkich kandydatów, a już wkrótce ogłosimy skład samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2024/25!
Dziękujemy za zaangażowanie i udział w dzisiejszych wydarzeniach!