Podsumowanie okresu świątecznego i życzenia

Czas na podsumowanie świątecznego okresu w Edukacji! Mimo tylko Waszej częściowej obecności nie zabrakło świątecznej atmosfery. Był śnieg ❄️, Mikołaj 🎅 i zimowe konkursy 📊 Zobaczcie sami 👀

Mamy dla Was również specjalne życzenia od Pani Dyrektor Szkoły:

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Zbliżające się Święta będą z pewnością nieco inne niż te, które znamy z poprzednich lat. W tym trudnym, pełnym wyzwań okresie, w imieniu całej Grupy Edukacja składamy Państwu wyjątkowe życzenia. Życzymy, aby te Święta – mimo wielu ograniczeń – były pełne szczęścia, wzajemnego zrozumienia i magicznej atmosfery 🎄 Niech wśród bliskich nie zabraknie też najcenniejszej wartości, która w tym roku nabrała jeszcze mocniejszego wydźwięku – zdrowia.

Życzymy również wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym, 2021 roku. Mamy nadzieję, że ta symboliczna zmiana daty w kalendarzu przełoży się na same pozytywne wydarzenia w Państwa życiu: zarówno w sprawach prywatnych jak i zawodowych 📅
Do zobaczenia po feriach! 🙂

Z poważaniem, Dyrektor Szkoły Podstawowej „Edukacja”.