Koniec Lidlowej akcji Talenciaki 2!

🎲🏆Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły,

Z ogromną radością informujemy, że zakończyliśmy Lidlową akcję Talenciaki 2 z ogromnym sukcesem! 🌟 W tym roku udało się nam zebrać aż 2050 kuponów na koncie szkoły, co pozwoliło nam wybrać kolejne wspaniałe nagrody.

Tym razem postanowiliśmy urozmaicić nasze szkolne świetlice i zadbać o edukacyjną rozrywkę. Wybraliśmy aż 3 zestawy gier planszowych, logicznych i strategicznych! 🧩🎯 Te gry nie tylko wspaniale sprawdzą się podczas zabaw w świetlicy, ale również wprowadzą elementy edukacyjne i integrujące.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tej akcji! Bez Waszego zaangażowania nie udałoby się osiągnąć tego sukcesu. 💖🙌

Dzięki Talenciakom, nasza szkoła staje się jeszcze bardziej kolorowym miejscem pełnym radosnej nauki i wspólnej zabawy! 🌈📚