Konkurs „Ekspresja, pokaż swój talent”!

Konkurs „Ekspresja, pokaż swój talent” organizowany przez Liceum Ogólnokształcące!

Z przyjemnością ogłaszamy konkurs „Ekspresja, pokaż swój talent”, zorganizowany przez nasze Liceum Ogólnokształcące! To wyjątkowa okazja dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych do zaprezentowania swoich niezwykłych talentów i pasji.

Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do wyrażania siebie poprzez sztukę i kulturę. Niezależnie od tego, czy masz talent w muzyce, tańcu, malarstwie, pisaniu, czy jakiejkolwiek innej dziedzinie artystycznej, ten konkurs jest dla Ciebie! Chcemy, abyście odważnie pokazali światu, co potraficie, i podzielili się swoimi unikalnymi zdolnościami z naszą społecznością. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: konkurs@liceum-edukacja.pl do do 18 kwietnia 2024 r.

Będziemy czekać z niecierpliwością na Wasze dzieła! Pamiętajcie, że zwycięzca otrzyma od nas nagrodę rzeczową w postaci Hulajnogi i szansę na uwidocznienie swojego talentu.

Nie zwlekajcie! Zgłaszajcie się już teraz i przyłączcie do naszej wspaniałej inicjatywy, która pozwoli Wam wyrazić swoją kreatywność i pasję!

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie internetowej.

Baner konkursu "Ekspresja, pokaż swój talent" skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych.