Konkurs recytatorski „Uczucia i emocje w nas”

🩷 Dumni jesteśmy z naszych utalentowanych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie recytatorskim „Uczucia i emocje w nas”. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwoliło naszym uczniom wyrazić swoje emocje poprzez piękne recytacje poezji.

W kategorii doboru repertuaru oraz jego wygłoszenia, z uwzględnieniem zasad poprawnej recytacji, nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie. Ich staranne przygotowanie oraz zaangażowanie zaowocowały niezwykle wzruszającymi występami. 🗣

Z dumą ogłaszamy zwycięzców:
🏆I miejsce zajęła Iwo Bulcewicz z V klasy, który poruszył publiczność swoim wyjątkowym wykonaniem utworu „Hymn” Juliusza Słowackiego.
🥈Na drugim miejscu uplasowała się Janina Shybut z 6 klasy, prezentując wiersz „O radości” Władysława Broniewskiego.
🥉Wreszcie, III miejsce zajęła Anastasiya Yakovleva z 4 klasy, która wywołała wzruszenie wśród słuchaczy swoim wykonaniem wiersza „Ranek w lesie” Czesława Janczarskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich wysiłek i talent oraz dziękujemy za niezapomniane przeżycia, jakie nam zapewniliście. Jesteśmy pełni podziwu dla waszych umiejętności recytatorskich oraz zaangażowania. ⭐

Uczniowie dumnie prezentują swoje dyplomy po wygranej w konkursie recytatorskim. Uczniowie dumnie prezentują swoje dyplomy po wygranej w konkursie recytatorskim.