11 lutego 2021 - Szkoła Podstawowa Edukacja
Poczta Walentynkowa klas 4-7

Drodzy Uczniowie klas 4-7, ze względu na Wasz zdalny tryb nauczania i zbliżające się Święto Zakochanych przygotowaliśmy dla Was… pocztę Walentynkową online! ❤️ Jak to będzie działać? Wystarczy zalogować się do Librusa, odczytać wiadomość od Administratora szkoły, a następnie wypełnić zawarty w niej formularz. Walentynki będą dostarczane anonimowo, bezpośrednio do wybranych uczniów (za pośrednictwem wiadomości Librus). Formularz będzie aktywny od 11 do 15 lutego. ➡️ Podstawowe zasady: – wszelkie obraźliwe i prześmiewcze wiadomości będą usuwane – w przypadku chęci udostepnienia na naszym profilu Facebook Walentynka będzie musiała być w pełni przeczytana i zaakceptowana przez redaktora strony i osobę docelową – nie ma możliwości zmiany treści po wysłaniu kartki – walentynki będą przekazywane tylko do innych uczniów 🙂 Tymczasem życzymy smacznego Tłustego Czwartku i czekamy na Wasze kartki!...