Dlaczego my? - Szkoła Podstawowa "Edukacja" Wrocław

Dlaczego my?

Dlaczego Szkoła Podstawowa „Edukacja” we Wrocławiu jest wyjątkowa?

Nasza szkoła wyróżnia się przede wszystkim rodzinną atmosferą i indywidualnym podejściem do ucznia – żaden z nich nie jest dla nas tylko kolejnym numerem w dzienniku. Każde dziecko jest wyjątkową, niepowtarzalną osobowością, której chcemy pomóc odnaleźć swój potencjał oraz towarzyszyć jej w nauce samodzielności i odpowiedzialności. Dzięki niewielkim klasom możemy zagwarantować mu właściwą stymulację rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego.

Oprócz pomocy w ramach podstawowego toku nauczania oferujemy również możliwość doskonalenia swoich talentów w ramach zajęć pozalekcyjnych (więcej informacji: kliknij tutaj). Odbywają się one poza godzinami lekcyjnymi i sprawiają, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością płynącą z naturalnego zaspokajania ciekawości świata.

Szkoła prowadzi zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania, ale mimo tego nie zapominamy o wartościach istotnych dla rodziców. Chcemy, aby każde dziecko sumiennie wykonywało swoje obowiązki, co z pewnością wpłynie na jego przyszłość i ułatwi start w dorosłe życie. Już od 1 klasy prowadzimy naukę języków obcych, a od 4 klasy uczymy podstaw ekonomii. Uczniowie podczas zajęć mają do dyspozycji laptopy, które ułatwiają realizację programu nauczania. W szkole panuje absolutny zakaz wstępu dla osób z zewnątrz, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i sprzyja kameralnej, ciepłej atmosferze, w której harmonijny rozwój dziecka jest priorytetem.

To wszystko sprawia, że Prywatna Szkoła Podstawowa „Edukacja” jest inna niż wszystkie.

Lekcja historii w podstawówceKorytarz niebieski w szkole podstawowej we Wrocławiu
Sprawdź czesne i informacje o rekrutacji:
Opłaty i rekrutacja

Budynek i lokalizacja szkoły

Zaletą „Edukacji” jest jej położenie w pięknym otoczeniu natury, tuż przy rozlewisku rzeki Oławy, dzięki czemu uczniowie mogą prowadzić obserwację przyrody i wykorzystywać ją podczas zajęć. Wybraliśmy na siedzibę wyjątkowe miejsce, które mimo niewielkiej odległości od centrum miasta jest prawdziwą oazą spokoju.

Bezpośrednio przed obiektem znajduje się bezpłatny, duży i wygodny parking, który stanowi udogodnienie dla wszystkich zmotoryzowanych. Dodatkowo w odległości około 100 metrów od obiektu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe umożliwiające szybki dojazd do każdej części miasta.

Szkoła Podstawowa „Edukacja” to nowocześnie wyposażone, nowe sale dydaktyczne oraz doświadczona kadra pedagogiczna.

Dalej nie jesteś przekonany? Oto 11 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

1. Grupa Edukacja prowadząca szkołę istnieje już 25 lat – posiadamy ogromne doświadczenie w nauczaniu!
  2. Klasy są kameralne (mała liczba uczniów), co gwarantuje optymalne warunki do nauki w miłej atmosferze.
  3. Dopasowujemy proces nauczania do indywidualnych wymagań ucznia, wspieramy i rozwijamy talenty, pomagamy w razie trudności w ramach obowiązkowych zajęć dydaktycznych oraz wybranych zajęć pozalekcyjnych.
  4. Organizujemy tematycznie urozmaicone warsztaty w szkole oraz różnego rodzaju wyjścia i wyjazdy o charakterze edukacyjnym i integracyjnym.
  5. Od pierwszej klasy odbywają się codzienne lekcje z języka angielskiego oraz 2 razy w tygodniu z języka niemieckiego, 4 godziny wf-u (w tym basen).
  6. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
  7. Propagujemy zdrowy tryb życia: prowadzimy profesjonalne zajęcia z wychowania fizycznego, proponujemy zdrowe posiłki obiadowe, a w czasie przerw uczniowie częstują się owocami, warzywami, mlekiem lub jogurtami.
  8. Zapewniamy bezpieczeństwo i opiekę przez cały czas pobytu dziecka w szkole (w tym: opiekę w świetlicy dla wszystkich dzieci w godzinach 7.00-17.00).
  9. Oferujemy wsparcie psychologiczno-pedagogiczne.
  10. Szkoła jest w pełni przystosowana do potrzeb uczniów z niepełnosprawnością ruchową.
  11. Prowadzimy zajęcia w systemie jednozmianowym.
lub zadzwoń pod numer: 601 769 944