Festiwal Wrocławskich Krasnoludków

🎉 W piątek 27 września ruszył 15. Festiwal Wrocławskich Krasnoludków, a pogoda dopisała na medal 🌞. Naszą szkołę dumnie reprezentowały najmłodsze klasy 👧👦. Przywitali nas artyści cyrkowi przy Wrocławskim Pręgierzu, a potem ruszyliśmy w radosnej krasnalowej paradzie w stronę Ogrodu Staromiejskiego, śpiewając wesołe piosenki 🎶.
W ogrodzie czekało na nas mnóstwo atrakcji: warsztaty kuglarskie 🎪, konkurs na kartkę urodzinową dla Krasnala Festiwaliusza, a także różne gry i zabawy 🎲. W konkursie na kartkę klasa 1a zdobyła wyróżnienie 🏅, klasa 2a zajęła III miejsce 🥉, a 3a wywalczyła II miejsce 🥈.
Wracaliśmy do szkoły z głowami pełnymi wspaniałych wspomnień 🥰 i torbami pełnymi upominków. To był naprawdę udany dzień! ✨