Porusz Serce

🚑👨‍⚕️ 23 maja nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach z pierwszej pomocy w ramach programu PoruszSerce, organizowanych przez Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. 🏥❤️
Podczas zajęć nauczyli się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, co na pewno przyczyni się do zwiększenia ich bezpieczeństwa i świadomości w sytuacjach kryzysowych. To była niezwykła okazja, by zdobyć cenną wiedzę pod okiem doświadczonych specjalistów.
Po warsztatach mieliśmy także okazję zwiedzić najnowocześniejsze Centrum Symulacji Medycznej w Polsce. 🌟 To miejsce, gdzie studenci medycyny doskonalą swoje umiejętności praktyczne, zrobiło na nas ogromne wrażenie! Uczniowie mogli zobaczyć, jak wygląda praca medyków od kulis i jak ważna jest precyzja i profesjonalizm w ich zawodzie.
Dziękujemy Uniwersytetowi Medycznemu we Wrocławiu za tę niezapomnianą lekcję! 👩‍⚕️