Sukcesy naszych uczniów - Szkoła Podstawowa Edukacja Wrocław

Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów to także nasze sukcesy

Uczniowie Szkoły Podstawowej „Edukacja” odnoszą wiele sukcesów w różnych dziedzinach – zarówno tych naukowych jak i sportowych. Aby uczcić i zapisać ich dokonania stworzyliśmy tę listę, na której znajdują się wszystkie sukcesy naszych wychowanków. To dzięki Wam nasza szkoła może pochwalić się tak wspaniałymi wynikami. Dziękujemy za Wasz wkład!

Tablica z dyplomami

W głównym holu naszej szkoły znajduje się ściana, na której znajdziecie wszystkie dyplomy. Obszar jaki zajmują stale się powiększa – sukcesów przybywa z dnia na dzień. Zachęcamy do sprawdzenia tego miejsca przy najbliższej wizycie w naszej placówce. Do zobaczenia!

Dokonania naszych uczniów:

• Wojciech Czajkowski – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
  • Lena Borkowska – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek z języka angielskiego
  • Jakub Rawnik – najlepszy zawodnik turnieju w Grodkowie 2017 – piłka nożna