Sukcesy naszych uczniów

Efekty pracy naszych uczniów

Uczniowie Szkoły Podstawowej „Edukacja” odnoszą wiele sukcesów w różnych dziedzinach – zarówno tych naukowych jak i sportowych. Aby uczcić i zapisać ich dokonania stworzyliśmy tę listę, na której znajdują się wszystkie sukcesy naszych wychowanków. To dzięki Wam nasza szkoła może pochwalić się tak wspaniałymi wynikami. Dziękujemy za Wasz wkład!

Tablica z dyplomami

W głównym holu naszej szkoły znajduje się ściana, na której znajdziecie wszystkie dyplomy. Obszar jaki zajmują stale się powiększa – sukcesów przybywa z dnia na dzień. Zachęcamy do sprawdzenia tego miejsca przy najbliższej wizycie w naszej placówce. Do zobaczenia!

Niektóre z dokonań naszych uczniów:

• Emilia Przygodzka – 1 miejsce w 30. Otwartych Mistrzostwach Wrocławia Młodzieży w szachach klasycznych
  • Emilia Przygodzka – 1 miejsce wśród dziewcząt w swojej kategorii wiekowej
  • Emilia Przygodzka – 2 miejsce w klasyfikacji generalnej młodzików do 8 lat
  • Leishaa Adem – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
  • Edward Petras – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
  • Wojciech Czajkowski – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
  • Lena Borkowska – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek z języka angielskiego
  • Jakub Rawnik – najlepszy zawodnik turnieju w Grodkowie 2017 – piłka nożna
  • Henryk Krankowski – 89.13% punktów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”
  • Borys Makuszak – złoty medal w kategorii techniki specjalne (kat. młodzik) na zawodach Taekwon-do Polish Open Cup
  • Borys Makuszak – złoty medal w kategorii „youth” na na Mistrzostwach Świata w Taekwondo w Coventry, Wielka Brytania