Szkolny konkurs „Daj drugą szansę”

Drodzy Uczniowie,

rozpoczynamy kolejną szkolną rywalizację – konkurs pt. „Daj drugą szansę”! 🎁 Zapytacie nas pewnie: o jaką szansę chodzi, jakie są zasady? 😲 Już tłumaczymy 🙂 Pokażcie nam, co można zrobić z niepotrzebnymi, zużytymi rzeczami: wykorzystajcie je i stwórzcie przedmioty codziennego użytku, którym nadacie zupełnie nowe funkcjonalności 🆕

Pracę należy czytelnie podpisać dołączając do zdjęcia metryczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą. Zdjęcia wysyłamy na adres: izabela_zajaczkowska@sp-edukacja.pl Termin wykonania i przekazania prac konkursowych mija 10 maja 2021 r. Szczegóły konkursu są dostępne w Regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu ekologicznego „Daj drugą szansę”

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa „Edukacja” we Wrocławiu.
  2. Celem konkursu jest możliwość wykorzystania uszkodzonych przedmiotów codziennego użytku do innych czynności oraz rozwijanie kreatywności dzieci . Nie używamy elementów niebezpiecznych!
  3. Konkurs jest podzielony na dwie kategorie: klasy 0-3 oraz klasy 4-7.
  4. Tematyką konkursu jest stworzenie przedmiotu wykonanego z odpadów do ponownego wykorzystania.
  5. Kryterium oceny stanowi: pomysłowość, oryginalność, estetyka wykonania oraz walory artystyczne.
  6. Pracę należy czytelnie podpisać dołączając do zdjęcia metryczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą.
  7. Prace konkursowe można złożyć do 10.05.2021 r. wysyłając zdjęcie wykonanego przedmiotu na adres: izabela_zajaczkowska@sp-edukacja.pl, korzystając ze szkolnego konta Gmail.
  8. Specjalnie powołana komisja wyłoni po 1 najlepszej pracy konkursowej z każdej grupy wiekowej oraz prace wyróżnione, a także 1 pracę wyłonioną z głosowania online.
  9. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają upominki.

Zastrzega się, że złożenie pracy konkursowej jest jednoznaczne ze zgodą na nieodpłatną publikację pracy przez Szkołę Podstawową „Edukacja” we Wrocławiu.

Organizator konkursu:

Izabela Zajączkowska