Uczennica klasy V prezentuje swoją makietę ogrodu, stworzoną zainspirowana lekturą „Tajemniczy ogród”.

Uczennica prezentuje własnoręcznie wykonaną makietę ogrodu, inspirowaną lekturą "Tajemniczy ogród".

Na zdjęciu widzimy uczennicę klasy V, która z dumą prezentuje swoją własnoręcznie wykonaną makietę ogrodu. Projekt powstał w ramach zajęć inspirowanych lekturą „Tajemniczy ogród” autorstwa Frances Hodgson Burnett. Makieta odzwierciedla niezwykłą kreatywność i dbałość o szczegóły, z jaką dzieci podeszły do tego zadania. Każdy element ogrodu został starannie zaplanowany i wykonany, co świadczy o dużym zaangażowaniu uczniów. To wyjątkowe przedsięwzięcie pokazuje, jak literatura może inspirować młodych ludzi do twórczego działania.