Zbieramy edukacyjne dary dla Fundacji Tęcza

Samorząd SP Edukacja nie zwalnia tempa ani na chwilę! 🚀 Już dzisiaj uruchamia nową akcję, w której każdy uczeń może zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja 🎅 Każda z klas będzie zbierała pomoce dydaktyczne dla dzieci z Fundacji Tęcza – Centrum Diagnozy i Terapii w Ostrowie.

Żeby Was jeszcze bardziej zachęcić do pomocy osobom w potrzebie przeprowadzimy konkurs na najbardziej kreatywnie przygotowaną paczkę dla Fundacji! 🎁 Najlepsze klasy zostaną nagrodzone, dlatego warto współpracować i to w szczytnym celu.

Pokażmy, że wszystkie dzieci zasługują na prezent i dajmy im szansę na dobrą edukację. W razie pytań prosimy o kontakt z Opiekunem Samorządu, p. Wiktorią Bakalarz. Trzymamy za was kciuki i nie możemy się doczekać pakowania tych wszystkich prezentów! 😍

Zbiórka - Fundacja Tęcza