Zerówka

(Oddział Przedszkolny)

Witajcie w naszej Zerówce!

Nasza zerówka to kameralna grupa maksymalnie 12 dzieci, które przygotowują się do rozpoczęcia nauki w pierwszej klasie. Otaczające nas tereny zielone, do których dzieci mają bezpośredni dostęp, są idealnym miejscem do zabawy i nauki na świeżym powietrzu. Profesjonalni i oddani nauczyciele pomagają naszym maluchom zdobywać niezbędne umiejętności edukacyjne, wychowawcze i społeczne, a także zapewniają czas na zabawę i relaks.

Co oferujemy?

• Nauka języka angielskiego: 3 godziny tygodniowo, aby dzieci były dobrze przygotowane do codziennej nauki tego języka w klasie pierwszej.
  • Opieka świetlicowa: Dzieci mogą korzystać ze świetlicy szkolnej od 7:00 rano do 17:00 po południu, co ułatwia rodzicom organizację dnia.
  • Zajęcia i aktywności: Organizujemy różnorodne wycieczki, wyjścia, warsztaty i imprezy, które rozwijają ciekawość świata i zainteresowania dzieci.
  • Konkursy: Dzieci biorą udział w konkursach plastycznych, muzycznych, literackich i sportowych, co pomaga rozwijać kreatywność, umiejętności i współpracę.
  • Wsparcie specjalistów: Nasze dzieci mają dostęp do wsparcia psychologicznego i pedagogicznego, co pomaga w ich wszechstronnym rozwoju.

Zalety zerówki w szkole podstawowej

• Spokojne wejście w nowy etap edukacyjny: Dzięki małym grupom i indywidualnemu podejściu, dzieci mają możliwość płynnego przejścia do klasy pierwszej.
  • Integracja ze szkołą: Dzieci poznają życie szkolne, nauczycieli i kolegów z wyższych klas, co ułatwia adaptację w nowym środowisku.
  • Wsparcie emocjonalne i społeczne: Nasza zerówka to miejsce, gdzie dzieci rozwijają się nie tylko intelektualnie, ale także emocjonalnie i społecznie.

Dlaczego warto wybrać naszą Zerówkę?

W naszej zerówce dbamy o każdy aspekt rozwoju dziecka. Mała liczba dzieci w grupie pozwala na indywidualne podejście, a bogata oferta zajęć i wsparcie specjalistów sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie i są dobrze przygotowane do dalszej nauki. Dzięki temu start w pierwszej klasie jest dla nich łatwiejszy i mniej stresujący.

Zapraszamy do naszej Zerówki, gdzie nauka staje się przygodą!