Uczniowie klas 1a i 2 podczas spotkania „Czytanie na dywanie” z aktorką Agnieszką Oryńską-Lesicką w Teatrze Muzycznym Capitol.

Dzieci ze szkoły podstawowej słuchające aktorki Agnieszki Oryńskiej-Lesickiej podczas spotkania w Teatrze Muzycznym Capitol.

We wtorek uczniowie klas 1a i 2 uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu z aktorką Agnieszką Oryńską-Lesicką, które odbyło się w Teatrze Muzycznym Capitol w ramach akcji „Czytanie na dywanie”. Podczas tego wydarzenia dzieci miały okazję posłuchać fragmentów książek czytanych przez panią Agnieszkę, a także dowiedzieć się więcej o jej pracy aktorskiej. Spotkanie było pełne wrażeń i z pewnością przyczyniło się do rozwinięcia zainteresowań czytelniczych wśród uczniów. Po wizycie w teatrze na dzieci czekała niespodzianka w parku Staromiejskim – lody i karuzela, co dodało jeszcze więcej radości temu wyjątkowemu dniu.