Zapraszamy na Dzień Otwarty
w Szkole Podstawowej "Edukacja"!

Serdecznie witamy na stronie głównej naszych nadchodzących Dni Otwartych! To wyjątkowe wydarzenie pozwoli Państwu i Waszym dzieciom bliżej poznać naszą szkołę oraz naszą ofertę edukacyjną.

Data i Czas: Dni Otwarte odbędą się w dniu 20 kwietnia 2024 roku, w godzinach od 9:30 do 14:30Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej szkoły i uczestnictwa w różnorodnych atrakcjach.

Co na Ciebie czeka:

• Prezentacja placówki: Zwiedź nasze sale lekcyjne, pozostań na lekcjach próbnych i dowiedz się więcej o naszej szkole od naszych nauczycieli.
  • Spotkanie z Dyrektorem i Nauczycielami: Możliwość rozmowy z Dyrektorem Szkoły oraz pedagogami, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące programu nauczania, specjalnych programów edukacyjnych i życia szkolnego.
  • Gra Terenowa i Zajęcia Pokazowe: Dla dzieci przygotowaliśmy interaktywną grę terenową oraz różnorodne zajęcia pokazowe, które pozwolą im poznać naszą szkołę w ciekawy i zabawny sposób.
  • Informacje o Rekrutacji: Poznaj szczegóły dotyczące procesu rekrutacji do naszej szkoły na nadchodzący rok szkolny. Dowiedz się o dokumentach wymaganych do zapisu oraz terminach rekrutacji.

Jak Do Nas Dotrzeć: Szkola Podstawowa „Edukacja” znajduje się przy ul. Krakowskiej 56-62 we Wrocławiu. Możesz skorzystać z transportu publicznego lub dojechać własnym środkiem transportu.

Nie przegap okazji, aby bliżej poznać naszą szkołę i doświadczyć atmosfery, którą staramy się tworzyć dla naszych uczniów. Dołącz do nas na Dniach Otwartych i odkryj, dlaczego warto wybrać Szkołę Podstawową „Edukacja” dla swojego dziecka!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują Państwo dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami. Chętnie pomożemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Do Zobaczenia na Dniach Otwartych!

Szkola Podstawowa „Edukacja”