Zbliżenie na szczegóły makiety ogrodu inspirowanej lekturą „Tajemniczy ogród” Francesa Hodgson Burnetta, stworzonej przez uczniów klas V i VI.

Zbliżenie na ręcznie wykonaną makietę ogrodu inspirowaną lekturą "Tajemniczy ogród" Francesa Hodgson Burnetta.

Na zdjęciu widzimy zbliżenie na ręcznie wykonaną makietę ogrodu, zainspirowaną lekturą „Tajemniczy ogród” autorstwa Francesa Hodgson Burnetta. Makieta została stworzona przez uczniów klas V i VI, którzy z dużą starannością i kreatywnością odtworzyli magiczny świat ogrodu. Widoczne są drobne elementy takie jak kolorowe kwiaty, krzewy i malownicze ścieżki, które nadają makiecie realistyczny i bajkowy charakter. To wspaniały przykład, jak literatura może pobudzać wyobraźnię i zachęcać do twórczej pracy.