Nasi uczniowie podczas wykładu z pierwszej pomocy, prowadzonego przez ekspertów z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Uczniowie uczestniczący w wykładzie z pierwszej pomocy w ramach programu PoruszSerce.

Nasi uczniowie mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w warsztatach z pierwszej pomocy, organizowanych w ramach programu PoruszSerce przez Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Podczas wykładu dowiedzieli się, jak ważne jest udzielanie pierwszej pomocy i jakie kroki należy podjąć w sytuacjach kryzysowych. Dodatkowo, uczniowie zwiedzili najnowocześniejsze Centrum Symulacji Medycznej w Polsce, gdzie mogli zobaczyć, jak studenci medycyny doskonalą swoje umiejętności praktyczne. Dzień pełen nauki i inspirujących doświadczeń pozostanie na długo w ich pamięci.